logo beautyclinic

ikony

  • Czytapromocje-studio-urody-bielskoięcej... ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Bądź bezpieczna

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej poprawiające wygląd, kondycję skóry oraz redukujące objawy starzenia wykonuje w naszym Studio lek. med. Dorota Milewska-Wróbel, specjalista dermatolog.

Lek. med. Dorota Milewska-Wróbel - lekarz specjalista dermatolog-wenerolog.  Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry oraz wykonuje zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej oraz zabiegi anti-aging. Członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Posiada wszechstronne doświadczenie zawodowe w pracy zarówno w dużym oddziale szpitalnym w Klinice Dermatologii  i Wenerologii w Katowicach oraz na oddziale Dermatologii Dziecięcej, jak i w prywatnych klinikach. Obecnie pracuje w poradni Dermatologicznej w Bielsko-Biała oraz w prywatnej klinice w Oświęcimiu.

W trosce o najwyższą jakość oferowanych usług  - uczestnik licznych szkoleń, konferencji i kursów  uprawniających do wykonywania zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej z zakresu: iniekcji toksyny botulinowej, wypełnień  kwasem hialuronowym,  mezoterapii igłowej,  peelingów medycznych, osocza bogatopłytkowego,  lipolizy iniekcyjnej, laseroterapii oraz liftingu twarzy i ciała za pomocą nici  PDO oraz  nici z haczykami.

Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach, konferencjach i sympozjach naukowych z zakresu chorób skóry i medycyny estetycznej. 

W swojej praktyce korzysta wyłącznie z najlepszych preparatów renomowanych firm, co pozwala zapewnić najwyższą jakość i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. Swoją pracę wykonuje z wielką starannością i  pasją, a do pacjentów podchodzi w sposób kompleksowy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

BĄDŹ BEZPIECZNA!!!

Na rynku estetycznym pojawia się wiele gabinetów oferujących wykonywanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej przez osoby nieuprawnione. Zwracamy uwagę na fakt, iż zabiegi z naruszeniem ciągłości tkanek, wiążące się z podawaniem leków i substancji czynnych w formie iniekcji mogą być wykonywane jedynie przez lekarza.
Wykonywanie takich zabiegów przez kosmetyczki i kosmetologów (mimo posiadania nie mających mocy prawnej certyfikatów) jest nielegalne i wiążę się z narażeniem na powikłania, których niewykwalifikowane osoby nie potrafią rozpoznać ani leczyć .

TOKSYNĘ BOTULINOWĄ, WYPEŁNIENIE KWASEM HIALURONOWYM USIECIOWANYM, WYPEŁNIENIE I MODELOWANIE UST, OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE, ZABIEGI Z ZASTOSOWANIEM NICI LIFTINGUJĄCYCH WYKONUJE WYŁĄCZNIE LEKARZ!!!

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami zawartymi na stronie Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej, gdzie znajdują się ciekawe i ważne informacje dla pacjentów: www.polme.pl

 

 

BEZPIECZNY GABINET

Praca w gabinecie kosmetycznym wymaga wiedzy i odpowiedzialności za higienę i bezpieczeństwo własne i klientów. Ryzyko zakażenia różnymi patogenami (wirusowymi, bakteryjnymi, grzybowymi) jest bardzo duże i dlatego powinien obowiązywać tu szczególny reżim sanitarny.
Narzędzia przerywające ciągłość skóry muszą być dezynfekowane, myte i sterylizowane. Każdy gabinet kosmetyczny powinien posiadać środki do dezynfekcji skóry, narzędzi i powierzchni.

 

Dezynfekcja... i sterylizacja są bardzo ważne, ponieważ gabinety kosmetyczne są odwiedzane przez bardzo dużą ilość ludzi, którzy są potencjalnymi chorymi lub nosicielami groźnych chorób przenoszonych przez płyny ustrojowe m.in. wirus HIV, WZW typu C (na które nie ma szczepionki), jak i również wirus brodawczaka ludzkiego, wszelkiego rodzaju grzybice, gronkowiec itp.

Najskuteczniejszą metodą zniszczenia wszystkich mikroorganizmów i ich przetrwalników jest sterylizacja za pomocą autoklawu ciśnieniowo-parowego, gdzie z destylowanej wody powstaje para wodna osiągająca temperaturę do 134°C, co w odpowiednim czasie ( 3-30 minut) i właściwym ciśnieniu gwarantuje pełną kontrolę procesu sterylizacyjnego oraz najwyższy poziom czystości mikrobiologicznej sterylizowanych przedmiotów. Proces sterylizacji polega na zniszczeniu wszystkich wegetatywnych jak i przetrwalnikowych form mikroorganizmów.

W TROSCE O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO!

BEAUTY CLINIC w trosce o Twoje bezpieczeństwo zakupiło i dysponuje najwyższej klasy autoklawem -klasy B, w którym można sterylizować każdy rodzaj materiałów, narzędzia porowate, plastikowe, materiały bawełniane i gumowe.
Dotychczas usługę sterylizacji świadczył nam podmiot zewnętrzny tj. Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej.

U NAS JESTEŚ BEZPIECZNY!
-w gabinecie jest czysto, pachnie świeżością
-kosmetyczka myje ręce przed i po zabiegu
-kosmetyczka dezynfekuje ręce i stopy klientów
-kosmetyczka ma schludny wygląd, czysty fartuch
-kosmetyczka używa jednorazowych rękawiczek, wacików, które po zabiegu wyrzuca przy nas do kosza na śmieci
-kosmetyczka sterylne narzędzia wyciąga z opakowań przy nas.
-kosmetyczka używa jednorazowych pilników, patyczków do skórek, kapturków ścierających, które po zabiegu wyrzuca lub oddaje nam (uprzednio spryskując preparatem do dezynfekcji narzędzi)

Pamiętaj!

Masz prawo zapytać czy narzędzia są sterylizowane, poprosić o pokazanie autoklawu lub umowy z podmiotem, który służy usługę sterylizacji.
Masz prawo prosić o wyciągnięcie przy Tobie czystych narzędzi i jednorazowych materiałów (pilników, patyczków do manicure) Masz prawo czuć się bezpiecznie!

 

 

 

Wielkie otwarcie!

Rozpoczynamy miłą informacją, ponieważ każda klientka, która umówi się na wizytę w pierwszym tygodniu naszego funkcjonowania, dostanie od nas sympatyczny upominek na przywitanie.
To zaledwie jedno z rozwiązań, które przygotowaliśmy na start specjalnie dla Was.
aktualnosci2

Pierwszy w Bielsku-Białej Dual Laser sPTF+

Usuwanie owłosienia, usuwanie przebarwień, fotoodmładzanie, a także terapia naczyniowa i leczenie trądziku?

Dual Laser sPTF+ jest to najnowsza, opatentowana technologia, która łączy w sobie wiele funkcji dostosowanych indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Urządzenie zostało zaprojektowane na podstawie doświadczeń lekarzy i inżynierów, co pozwoliło na ustalenie terapii odpowiedniej do danego rodzaju skóry.
Zabiegi wykonywane przy użyciu tego lasera są nie tylko skuteczne, ale i bezbolesne. Badania dowiodły, że Dual Laser sPTF+ daje skuteczność na poziomie 98,8%.

Zachęcamy do umówienia się na bezpłatną konsultację.
aktualnosci2

KONKURS!

Bądź piękna jesienią z Beauty Clinic! Weź udział w naszym konkursie i daj sobie szansę na wygranie bonu upominkowego na zabiegi w naszym Studio!

Co zrobić żeby wziąć udział w konkursie?
1) Konkurs kierujemy do Sympatyków naszego profilu na Facebooku – polub nas jeśli jeszcze nie dołączyłeś/aś do grona naszych fanów
2) Polub post informujący o konkursie i udostępnij go na swojej tablicy
3) W komentarzu pod postem informującym o konkursie odpowiedz na pytanie konkursowe: z którego oferowanego w Beauty Clinic zabiegu na twarz chcesz skorzystać i dlaczego?

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 7 grudnia!
Co można wygrać?
Wybrani autorzy najciekawszych odpowiedzi na pytanie konkursowe zostaną nagrodzeni nagrodami w postaci: I NAGRODA, tj. bon upominkowy o wartości 200 zł, II NAGRODA (bon upominkowy o wartości 150 zł), III NAGRODA, tj. bonu upominkowy o wartości 100 zł.

Powodzenia!

*Wybór zwycięzców zostanie dokonany przez Komisję Konkursową powołaną przez Organizatora. Szczegółowy regulamin dostępny jest tutaj.