logo beautyclinic

ikony

 • Czytapromocje-studio-urody-bielskoięcej... ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz

NIEABLACYJNA STYMULACJA CHEMICZNA!

Innowacyjny peeling liftingujący włoskiej firmy do rewitalizacji skóry. Bezpieczna metoda wykorzystywana w terapii wielu problemów dermatologicznych oraz w walce ze skutkami starzenia się skóry.

Jest to skuteczna metoda w walce z niedoskonałościami estetycznymi skóry, jak: przebarwienia, głębokie zmarszczki, zaskórniki czy rozszerzone pory. Zabieg ten niweluje blizny, trądzik, a nawet rozstępy.

Innowacyjność zabiegu polega na tym, iż zapewnia on głęboką stymulację jednocześnie nie naruszając powierzchni skóry właściwej, co pozwala uniknąć efektu łuszczenia się naskórka. Rezultaty zabiegu są podobne do efektów uzyskanych dzięki mezoterapii igłowej – skóra jest wyraźnie młodsza, gładsza i przyjemna w dotyku. Efekt ten dostrzegalny jest natychmiast. Peeling stymuluje do wewnętrznej odnowy i intensywnie regeneruje najgłębsze warstwy skóry w bardzo delikatny sposób.

Zabieg jest wyrobem medycznym, którego głównymi składnikami są cenione w dermatologii i w medycynie estetycznej substancje, które po raz pierwszy zostały połączone w jednym zabiegu: kwas trójchlorooctowy 34% (TCA), nadtlenek mocznika (CH6N2O3) 5%, koenzym Q10 5%,kwas kojowy 10%, kwas migdałowy, Complex Glyne – syntetyczny peptyd (DDB) hamujący skurcz mięśni.

KWAS TRÓJCHLOROOCTOWY (34%) widocznie rozjaśnia i wygładza skórę, zmniejsza wielkość porów nawet do 80%, usuwa przebarwienia i drobne blizny, a także leczy niektóre odmiany trądziku pospolitego.

NADTLENEK MOCZNIKA CH6N203 (5%) ma właściwości mocno rozjaśniające dzięki utlenianiu związków organicznych (barwników i pigmentów), silnie nawilża skórę oraz ułatwia wnikanie do skóry (jest nośnikiem) TCA (kwas trójchlorooctowy). Stosuje się go nawet w stomatologii.

KWAS KOJOWY (10%) uznawany za jedną z najskuteczniejszych substancji przy leczeniu plam pigmentacyjnych i ostudy, ponieważ jego działanie polega na hamowaniu aktywności tyrozynazy – enzymu uczestniczącego w procesie syntezy melaniny – białka warunkującego koloryt skóry. Znany jest również ze swoich właściwości antybakteryjnych, przeciwgrzybiczych i przeciwutleniających.

KOENZYM Q10 (COQ10) (5%) nazywany jest w kosmetologii „eliksirem młodości”. Odpowiada on za wytwarzanie i magazynowanie energii w komórkach oraz ich dotlenienie. Wyłapuje wolne rodniki uszkadzające komórki.

KWAS MIGDAŁOWY pod względem chemicznym, kwas migdałowy posiada strukturę identyczną do innych antybiotyków o szerokim spektrum działania. Wykazuje silne działanie przeciwbakteryjne - hamuje wzrost bakterii Staphylococcus aureus, Bacilus proteus, Escherichia coli i Aerobacter aerogenes. Ma właściwości lipofijne, co pozwala na penetrację w obrębie gruczołów łojowych. Kontroluje i normalizuje ilość tłuszczu przenikając do mieszka włosowego i redukuje wydzielanie łoju.

Complex Glyne – sysntetyczny peptyd (DDB) hamujący skurcz mięśni, daje efekt napięcia i liftingu.

WSKAZANIA DO ZABIEGU:

 • Lifting skóry (utrata napięcia i jędrności)
 • Nieurazowa biorewitalizacja skóry
 • Wygładzenie i wypełnienie zmarszczek
 • Przebarwienia
 • Zaskórniki
 • Trądzik pospolity
 • Blizny potrądzikowe
 • Blizny pourazowe
 • Rozstępy
 • Regeneracja tkanek
 • Leczenie skóry wrażliwej i delikatnej
 • Leczenie skóry trądzikowej (silne działanie antywirusowe i antybakteryjne).

Zabieg wskazany jest dla kobiet i mężczyzn, jak również dla dzieci i młodzieży w przypadku blizn różnego pochodzenia oraz po trądziku.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Zabieg jest przyjemny i bezbolesny dla pacjenta. Podczas procedury zabiegowej ani po zabiegu nie występuje zaczerwienienie, pieczenie, a skóra po zabiegu nie złuszcza się. W trakcie jednego zabiegu peeling jest trzy-czterokrotnie warstwowo wsmarowywany w skórę w sposób liftujący. W zależności od stanu skóry i efektów, jakie pragnie uzyskać pacjent zabieg powtarzany jest co 10 dni około 4-5 razy. Po takiej serii zabiegów rezultaty są w pełni zadowalające. Finalnie poddana zabiegowi skóra jest wyraźnie odmłodzona, zmarszczki zostają wypełnione, przebarwienia rozjaśnione, rozstępy spłycone. Bezpośredni efekt to również bardzo duże widoczne nawilżenie i napięcie skóry. Na pełny efekt czeka się okoł0 3 miesięcy.

Można stosować jako samodzielny zabieg, natomiast dla pełnego i długotrwałego efektu zaleca się podanie serii zabiegów. Łączenie tego zabiegu z innymi metodami medycyny estetycznej daje doskonałe efekty.

KTO POWINIEN SIĘ ZDECYDOWAĆ NA ZABIEG?

Zabieg polecany jest wszystkim osobom, które chcą cieszyć się piękną i gładką skórą bez żadnych niedoskonałości. Jest to idealna propozycja dla tych pacjentów, którym zależy na szybkim, skutecznym, bezbolesnym i bezinwazyjnym sposobie poprawy wyglądu skóry.Specjaliści do najbardziej zauważalnych efektów kuracji zaliczają natychmiastowe odmłodzenie i poprawę napięcia skóry,wygładzenie oraz pozbycie się przebarwień i zaskórników, a także usunięcie świeżych rozstępów i płytkich blizn. Zaletą zabiegu jest także rewitalizacja skóry szyi, dekoltu oraz wewnętrznej strony ud, ramion i piersi.

Zabieg odpowiedni jest także w przypadku skóry bardzo suchej i wrażliwej – zwalcza niedoskonałości bez skutków ubocznych stymulując do wewnętrznej odnowy i intensywnej regeneracji najgłębszych warstw skóry w bardzo delikatny sposób.

Zabieg doskonale sprawdzi się przed wielkim wyjściem, bowiem jego efekty widoczne są zaraz po zakończeniu całej procedury. Z uwagi na krótki czas trwania i brak konieczności przygotowywania się do zabiegu może zostać on wykonany nawet w trakcie przerwy na lunch.

Młoda, promienna cera bez śladów niedoskonałości to marzenie wielu z nas. Jeśli chcesz odzyskać perfekcyjny wygląd skóry, a przy tym odjąć obie lat to ten zabieg jest dla Ciebie!

JAKIE SĄ ZALETY ZABIEGU?

To rewolucja w dziedzinie biorewitalizacji. Oprócz widocznych „gołym okiem” efektów tego zabiegu do jego zalet zalicza się również bezbolesność, innowacyjność, brak okresu rekonwalescencji oraz krótki czas trwania (około 30 minut). Pacjenci cenią sobie również to, że lista przeciwwskazań jest stosunkowo krótka, a większość z nich ma jedynie tymczasowy charakter.

Do zalet zabiegu zalicza się również brak ryzyka powikłań. Może być wykonywany o każdej porze roku, również latem bez ryzyka fotouczuleń, nie występuje ryzyko przebarwień. Warto dodać, że sam zabieg jest bardzo przyjemny – w jego trakcie pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu, bowiem ani w trakcie procedury zabiegowej, ani po jej zakończeniu nie pojawia się zaczerwienie ani pieczenie skóry. Atutem zabiegu jest także brak łuszczenia się skóry.

PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU:

 • Podrażniona skóra
 • Alergie skórne
 • Ciąża
 • Laktacja
 • Zakażenia bakteryjne, wirusowe (aktywnaopryszczka), grzybiczne w obrębie miejsca zabiegowego
 • Skłonność do powstawania bliznowców
 • Nadżerki, otarcia
 • Długotrwałe przyjmowanie sterydów
 • Łuszczyca.

Zarejestrowany jako wyrób medyczny. W polskich gabinetach zabieg dostępny jest od pierwszego kwartału 2015 roku.

PODARUJ SOBIE NOWĄ SKÓRĘ!

NAPIĘTA I MŁODA SKÓRA BEZ NIEDOSKONAŁOŚCI!