logo beautyclinic

ikony

  • Czytapromocje-studio-urody-bielskoięcej... ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz

LASEROTERAPIA

l1

FUNKCJE:

Dual Laser sPTF+   jest to najnowsza, opatentowana technologia. Łączy w sobie wiele funkcji dostosowanych indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Dual Laser sPTF+ łączy energię świetlną oraz cieplną w sposób pozwalający uzyskać najwyższą skuteczność. Został zaprojektowany na podstawie doświadczeń lekarzy i inżynierów, co pozwoliło na ustalenie terapii odpowiedniej do danego rodzaju skóry. System PTF zapewnia dodatkowo gwarancje zabiegów nie tylko skutecznych, ale i bezbolesnych - wszystko dzięki uzyskaniu prostokątnego impulsu światła. Badania dowiodły, że Dual Laser sPTF+ daje skuteczność na poziomie 98,8%. 

Poniżej prezentujemy schematy przedstawiające:

-po lewej stronie impulsy świetlne w tradycyjnym urządzeniu typu IPL
-po prawej stronie prostokątny impuls w urządzeniu Dual Laser sPTF+

l2

Tradycyjny IPL czy E-LIGHT rozbija jeden pojedynczy impuls na pod-impulsy  (rys.1 z lewej strony) - pomiędzy pod-impulsami następuje termiczna relaksacja skóry, która jest konieczna ponieważ energia dawkowana jest nierównomiernie oraz jest zbyt duża, aby została oddana podczas jednego impulsu - mogłoby to być niebezpieczne dla skóry klienta . Rozbicie impulsu jest wymagane, aby zabieg był bezpieczniejszy, jednak powoduje to mniejszą skuteczność i większe odczucia dla klienta. W konsekwencji, w przypadku epilacji, włos odrasta szybciej niż przy technologii naświetlania pojedynczego, ciągłego (SPTF+) (rys.2 z prawej strony).

W przypadku sPTF+ ( rys.2 z prawej strony), energia dawkowana jest jednolicie, ciągłe, bez rozbijania na pod-impulsy - prostokątny kształt impulsu udało się uzyskać dzięki zastosowaniu systemu podwójnej lampy. Skutkuje to lepszymi rezultatami zabiegowymi względem tradycyjnego IPL'a czy E-LIGHT'a. W serii wykonujemy mniejszą ilość zabiegów, a efekty pozostają na dłużej. Dodatkowo stała energia gwarantuje zabiegi w pełni bezpieczne dla klientów.

l3l4

ZALETY:

Brak ryzyka wystąpienia poparzeń - dzięki jednolicie dawkowanej energii oraz wbudowanym w kartridż filtrom
Opatentowany system chłodzenia głowicy powietrzem
Bezbolesne zabiegi - dzięki impulsom świetlnym o prostokątnym kształcie
Dogłębne i precyzyjne spektrum działania zarówno na dużej jak i małej powierzchni - zagwarantowane dzięki technologii podwójnych lamp i zastosowaniu najwyższej klasy filtrów
Duży rozmiar punktu naświetlania - idealnie rozprowadza promieniowanie
System podwójnej lampy w każdym kartridżu - precyzyjne i skuteczne rozprowadzenie impulsu świetlnego
Certyfikat FDA  (Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków).
 

Urządzenia oparte o technologię PTF cieszą się na całym świecie dużą renomą i zaufaniem.

Dual Laser sPTF+ jest zdobywcą nagrody Złoty Liść w kategorii "urządzenia kosmetyczne" podczas targów Salon Jesień 2012:

l5

Urządzenie posiada certyfikaty:

 l6 l7

Dual Laser sPTF+ - gwarancja najwyższej jakości!

 sptf2

sptf