logo beautyclinic

ikony

 • Czytapromocje-studio-urody-bielskoięcej... ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz

BANDAŻOWANIE CIAŁA AROSHA

 

 

Marka Arosha to ekskluzywne i skuteczne programy zabiegowe dedykowane kształtowaniu sylwetki i redukowania cellulitu, o właściwościach modelujących, ujędrniających, nawilżających ciało oraz walczących z oznakami starzenia się skóry. Terapie bandażami Arosha pozwalają zniwelować: cellulit wodny, „skórkę pomarańczową”, cellulit grudkowy i włóknisty oraz skutecznie usuwają zlokalizowaną tkankę tłuszczową.

Kluczowym produktem AROSHA są jednorazowe bandaże, które wykonane są z delikatnej bawełny, nasączonej aktywnymi składnikami. Owinięcie w bandaż zapewnia “kontrolowaną kompresje”, nie uciska skóry. Pod bandażem nie wytwarza się ciepło, tym samym nie działa on odwadniająco na tkankę.

Bogate formuły są oparte na sprawdzonych składnikach, takich jak: kofeina, guarana, olejek mięty pieprzowej, cynamon, miód, escyna pochodząca z kasztanowca, wyciąg z wąkrotki azjatyckiej, ziarna kakaowca, chmiel, proteiny mleczne, kwas mlekowy, sól z morza martwego, chili, alantoina i wiele innych.

Dla zwiększenia efektów zabiegowych można zastosować wraz z bandażowaniem, zabiegi z zastosowaniem urządzeń tj. masaż próżniowy, fale radiowe lub liposukcja ultradźwiękowa. Dzięki nim zwiększamy efektywność zabiegu, uzyskujemy zmiękczenie naskórka, przyspieszenie absorpcji preparatów kosmetycznych, zwiększenie metabolizmu i krążenia, delikatne stymulowanie systemu nerwowego i komórek. Zmieniamy przepuszczalność błony komórkowej oraz przyczyniamy się do poprawy równowagi PH w tkance skóry.

Podczas wizyty kosmetolog dobierze odpowiedni program terapeutyczny dostosowany do problemu. Bandaże mogą być stosowane według wybranych opcji lub zgodnie z programem w odpowiedniej kolejności dla najlepszej skuteczności. Wówczas każdemu pacjentowi zakładamy specjalny “box”, w którym skompletowane będą wszystkie produkty całej serii zabiegów. Kolejno odnotujemy na nim każdy z przeprowadzonych zabiegów. Zabiegi należy wykonywać raz w tygodniu przez kolejne 8 tygodni. czas trwania zabiegu: 1-2 godziny w zależności od wybranej opcji aparaturowej.

 

Zabieg składa się z trzech etapów:

I Etap – Eksfoliacja hydrożelowa kwasem glikolowym 5% (dzięki swoim właściwościom niszczy wiązania lipidowe pomiędzy martwymi komórkami naskórka dla szybszego ich złuszczania. Jego zastosowanie bezpośrednio przed aplikacją aktywnych składników, znacząco zwiększa ich absorpcję)

lub peeling enzymatyczny lub brushing (suchy peeling szczotką) na wybrane partie ciała..
II Etap – Bandażowanie ciała Arosha specjalnie dobranym rodzajem bandaża.

III Etap – W takiej postaci pozostawione są na wybranych partiach ciała przez około 30 minut. Podczas zabiegu aktywne składniki z bandaży uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry.

                                                                      

DOSTĘPNE RODZAJE BANDAŻÓW:

1) B-NATURAL  - ZABIEG NAWILŻAJĄCY Z EFEKTEM NAPINAJĄCYM NA BIUST

Zapewnia skórze natychmiastowy i długotrwały efekt nawilżenia. Dzięki delikatnej formule jest zalecany do pielęgnacji biustu.

Problem: wiotkość, odwodnienie

Efekt: napinający, nawilżający

AKTYWNE SKŁADNIKI:

 • KWAS HIALURONOWY:   poprawia elastyczność i nawilżenie skóry
 • PROTEINY SOI:   efekt nawilżający i odżywczy
 • WYCIĄG ZE SKRZYPU: stosowany w kosmetyce dzięki właściwościom pojędrniającym, pomaga niwelować rozstępy skórne.

2) CRIO TONIC – ZABIEG NAPINAJĄCY

Stymuluje produkcję elastyny, wpływa korzystnie na sprężystość skóry, wywiera natychmiastowy efekt nawilżający i napinający. Idealny dla osób z problemami naczyniowymi – nie ma efektu rozgrzewającego.

Problem: wiotkość, odwodnienie

Efekt: napinający, nawilżający

AKTYWNE SKŁADNIKI:

 • KWAS HIALURONOWY: poprawia elastyczność i nawilżenie skóry
 • ŻEŃ – SZEŃ:Stymuluje metabolizm.
 • N.M.F. (naturalny czynnik nawilżający): mieszanina aminokwasów, minerałów i węglowodanów. Intensywne nawilżenie oraz natychmiastowy efekt napięcia skóry.

3) SLIM CEL – ZABIEG WYSZCZUPLAJĄCY (CELLULIT OBRZĘKOWY)

Efekt wyszczuplający, stymuluje proces rozkładu trójglicerydów, działa drenująco, pomaga wyrzeźbić sylwetkę.

Problem: nadwaga, cellulit wodny, zatrzymanie wody

Efekt: wyszczuplenie, drenaż/działanie przeciwzapalne, nawilżenie

AKTYWNE SKŁADNIKI:

 • KOFEINA: działa antycellulitowo, wspomaga drenaż, oczyszcza z toksyn oraz poprawia metabolizm, redukuje obrzęki.
 • ESCYNA: właściwości przeciwzapalne, chroni naczynia włosowate, stymuluje drenaż oraz poprawia mikrokrążenie.
 • GUARANA (ekstrakt): napina i podnosi poziom rozkładu trójglicerydów. Przeciwutlaniacz, działa antyseptycznie.

4) CEL TERM – CELLULIT GRUDKOWY, WŁÓKNISTY

Stymuluje metabolizm oraz wymianę tlenową w komórkach tłuszczowych. Pomaga usunąć zastoje płynów i toksyn z organizmu, walczy z objawami cellulitu. Wspomaga drenaż limfatyczny.  

Problem: nadwaga, cellulit tłuszczowy, zwiotczała skóra

Efekt: wyszczuplenie, spalenie tłuszczu, poprawa elastyczności

AKTYWNE SKŁADNIKI:

 • KOFEINA: działanie antycellulitowe, wspomaga naturalny drenaż oraz detoksykację. Przyspiesza metabolizm,  przyczynia się do wzrostu spalania tłuszczów i pomaga likwidować nadmiar wody.
 • CENTELLA ASIATICA: wygładza i poprawia elastyczność skóry. Stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu. Chroni kapilary. Wspomaga naturalny drenaż i daje uczucie „lekkich nóg”.
 • FUCUS VESICULOSUS (ekstrakt):  dzięki właściwościom oczyszczającym usuwa toksyny z organizmu i stymuluje metabolizm tłuszczów. Dzięki obecności jodu redukuje podskórne złogi tłuszczowe.

5) AQUA DRAIN – ZASTOJE WODNE

AKTYWNE SKŁADNIKI:

 • SÓL Z MORZA MARTWEGO, bogata w wapń, potas, jod i magnez działa na 3 poziomach: drenuje, działa termicznie i mechanicznie. Ujędrnia i działa napinająco, wspomaga krążenie, wygładza „pomarańczową skórkę”, remineralizuje skórę i tkanki.
 • KWAS MLEKOWY przywraca skórze prawidłowe PH, wspomaga odnowę komórkową i daje efekt rozświetlenia.

6) COFFEE CEL – ZABIEG ANTYCELLULITOWY Z KAWĄ

Polecany szczególnie w przypadku cellulitu włóknistego, grudkowego. Znakomity w walce z cellulitem, usprawnia proces lipolizy oraz hamuje procesy tworzenia się skórki pomarańczowej, w efekcie niwelując niedoskonałości skóry spowodowane przez cellulit.

Problem: nadwaga, cellulit tłuszczowy, zatrzymanie wody

Efekt: wyszczuplenie, spalanie tłuszczu, lepsze napięcie skóry, nawilżenie

AKTYWNE SKŁADNIKI:

 • KOFEINA: to nieodzowny składnik antycellulitowy, wspomaga naturalny drenaż, detoksykację i przyśpiesza metabolizm spalania tłuszczów.
 • CENTELLA ASIATICA: wpływa korzystnie na sprężystość skóry, zapobiegając powstawaniu rozstępów. Stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu.

7) RED CIOK – ZABIEG WYSZCZUPLAJĄCY Z CZEKOLADĄ I CHILLI 

Minerały i witaminy zawarte w ziarnach kakaowca poprawiają napięcie skóry i redukują efekt skórki pomarańczowej. Kofeina i teobromina pomagają usunąć złogi tłuszczowe. Chilli ma działanie silnie rozgrzewające i daje efekt miejscowego przekrwienia.

Problem: nadwaga, cellulit wodny, skórka pomarańczowa

Efekt: wyszczuplający, drenaż, wygładzona i odżywiona skóra.

AKTYWNE SKŁADNIKI:

 • ZIARNA KAKAOWCA: zawiera teobrominę i kofeinę, substancje redukujące depozyty tłuszczu.
 • CHILLI: poprawia przepływ krwi w tkankach oraz działa przeciwzapalnie.
 • KOFEINA: redukuje zatrzymywanie wody, usprawnia proces lipolizy tłuszczów.

DOSTĘPNE RODZAJE ODPOWIEDNIO SKOMPONOWANYCH ZABIEGÓW:

1) AROSHA STARTING KIT zawiera:

 • 2 opakowania AQUA-DRAIN - ZASTOJE WODNE – Aktywne składniki: SÓL Z MORZA MARTWEGO, bogata w wapń, potas, jod i magnez działa na 3 poziomach: drenuje, działa termicznie i mecha-nicznie. Ujędrnia i działa napinająco, wspomaga krążenie, wygładza „pomarańczową skórkę”, remineralizuje skórę i tkanki.  KWAS MLEKOWY przywraca skórze prawidłowe PH, wspomaga odnowę komórkową i daje efekt rozświetlenia..
 • 2 opakowania SLIM-CEL -  CELLULIT OBRZĘKOWY – Aktywne składniki: KOFEINA, niezastąpiona w walce z cellulitem, działa drenująco i stymuluje przemianę materii . Ma zdolność rozkładu tłuszczów oraz blokowania enzymów przyczyniających się do ich gromadzenia w komórkach. Poprawia ona także mikrokrążenie krwi w tkankach i powoduje zwiększenie sprężystości skóry.  ESCYNA, chroni naczynia i działa przeciwzapalnie oraz drenująco, wspomagając mikrocyrkulację i pobudzając system limfatyczny. Ekstrakt z GUARANY jest silnym przeciwutleniaczem, daje efekt napięcia skóry i aktywuje rozpad trój- glicerydów.
 • 4 opakowania CEL-TERM - CELLULIT  WŁÓKNISTY – Aktywne składniki: KOFEINA wspomagająca walkę z cellulitem o działaniu silnie detoksykującym i drenującym. Przyspiesza spalanie tłuszczów i usuwa zastoje wodne. WĄKROTKA AZJATYCKA stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i włókien elastynowych. Chroni naczynia. Wyciąg z ALGI BRUNATNEJ (Fucus Vesiculosus) o właściwościach oczyszczających wspomaga usuwanie toksyn z organizmu. Zawartość jodu aktywuje lipazę i przeciwdziała gromadzeniu się lipidów wewnątrz komórek tkanki tłuszczowej.
 • szczotka do masażu

2) AROSHA ADIPOCEL KIT – to zestaw stworzony do walki z cellulitem włóknistym w zaawansowanym stadium. ADIPOCEL KIT to połączenie różnych składników mających na celu walkę ze  wzrostem adipocytów oraz deformacją włókien kolagenowych – czynników  odpowiedzialnych za pojawianie się cellulitowych grudek na skórze.

AROSHA ADIPOCEL KIT zawiera:.

 • LOCALIZED CEL (LC) - ampułka na zlokalizowany cellulit 4 szt. – 5 ml/każda. LOCALIZED CEL  zawiera połączenie składników aktywnych takich jak  kofeina, l-karnityna, fosfatylocholina,  które działając systematycznie na trójglicerydy oraz adipocyty przyczyniają się do ich zmniejszenia.
 • REDU CEL (RC) - ampułka na zlokalizowaną tkankę tłuszczową i cellulit 4 szt. – 5ml/każda. REDU CEL to kombinacja aktywnych składników lipolitycznych oraz naturalnych ekstraktów. Zawiera fosfatydylocholinę, kofeinę, ekstrakt z karczocha i skrzypu, o wyjątkowych właściwościach zwalczających cellulit obrzękowy.
 • SLIM CEL - bandaże nasączone aktywnymi składnikami które eliminują nagromadzoną wodę oraz reminalizują skórę. Rozpuszczają złogi tłuszczowe, redukując obwód obszaru poddanego zabiegowi. SLIM CEL wspomaga walkę z cellulitem.
 • LIPHO CEL - bandaże nasączone aktywnymi składnikami. Zabieg przeznaczony do walki ze zlokalizowanym cellulitem. Kombinacja kofeiny, L-karnityny oraz fosfatydylocholiny daje efekt rozpuszczenia komórek tłuszczowych oraz redukcji obwodów obszarów poddawanych zabiegowi.

3) AROSHA OEDEMACEL  KIT – to zestaw stworzony do walki z problemem cellulitu obrzękowego. Wyjątkowa kombinacja aktywnych składników, działając synergicznie, zwalcza pierwotne przyczyny powstawania cellulitu, tj. rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz międzykomórkowe  gromadzenie płynów.

AROSHA OEDEMACEL KIT zawiera:

 • LYMPHO DRAIN (LD) - ampułka drenująca 4 szt. – 5 ml/każda. LYMPHO DRAIN  to specjalnie opracowana formuła gwarantująca wysoce skuteczny drenaż. Zawiera karnitynę, ekstrakt z wąkrotki azjatyckiej, ananasa oraz zielonej herbaty.
 • REDU CEL (RC) - ampułka na zlokalizowaną tkankę tłuszczową i cellulit 4 szt. – 5ml/każda. REDU CEL  to kombinacja aktywnych składników lipolitycznych oraz naturalnych ekstraktów. Zawiera fosfatydylocholinę, kofeinę, ekstrakt z karczocha i skrzypu, o wyjątkowych właściwościach zwalczających cellulit obrzękowy.
 • SLIM CEL - bandaże nasączone aktywnymi składnikami które eliminują nagromadzoną wodę oraz reminalizują skórę. Rozpuszczają złogi tłuszczowe, redukując obwód obszaru poddanego zabiegowi. Slim Cel Wspomaga walkę z cellulitem.
 • AQUA DRAIN - bandaże nasączone aktywnymi składnikami – wykorzystujące zjawisko osmozy ułatwiają przepływ i wymianę jonów. Działają drenująco i przywracają skórze witalność.

EFEKTY:

 • Likwidacja zastojów wodnych, obrzęków
 • Redukcja cellulitu
 • Spalanie tłuszczu
 • Zmniejszenie obwodu ciała, wyszczuplenie
 • Nawilżona, napięta i jędrna skóra

ZASTOSOWANIE:

 • Zlokalizowana tkanka tłuszczowa
 • Cellulit
 • Zwiotczenie skóry
 • Rozstępy
 • Odwodniona i przesuszona skóra
 • Obrzęki, zastoje wodne

ZALECENIA PRZED ZABIEGIEM:

 • W dniu wykonania zabiegu nie wykonywać depilacji i nie golić partii ciała, które będą poddane zabiegowi;
 • Nie opalać skóry oraz nie korzystać z solarium w dniu zabiegu.

ZALECENIA PO ZABIEGU:

 • Stosuj suchy piling (brushing) 3 minuty każdego dnia lub wykonuj masaż dowolnym przyrządem do masowania skóry;
 • Nakładaj dwa razy dziennie preparat polecony po zabiegu – używaj profesjonalnych produktów, ponieważ gwarantują one skuteczność dzięki zawartości aktywnych składników.
 • Stosuj zrównoważoną dietę o niskiej zawartości tłuszczów, ogranicz spożywanie kawy i słodyczy, unikaj spożywanie alkoholu.  Dieta powinna zawierać różne grupy pokarmów: produkty mleczne (mleko, jogurty, ser), proteiny (mięso, ryby, jajka, orzechy, rośliny strączkowe), warzywa, owoce i węglowodany takie jak: chleb, płatki zbożowe, ryż, makaron;
 • Pij dużo wody, minimum 1,5 l dziennie;
 • Podtrzymuj aktywność fizyczną;
 • Po zabiegu nie korzystać z sauny I nie wykonywać intensywnego wysiłku fizycznego;
 • Dla skóry bardzo wrażliwej można zastosować w pielęgnacji domowej krem łagodzący;
 • Bezpośrednio po zabiegu skóra może być zaczerwieniona. Towarzyszące temu uczucie ciepła lub zimna (w zależności od doboru terapii) zniknie do godziny.

PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU:

 • Zaburzenia krążenia
 • Zapalenie żył
 • Problemy z sercem, zastawki, rozrusznik
 • Problemy płucne
 • Problemy dermatologiczne
 • Alergie skórne
 • Zakażenia wirusowe, bakteryjne lub grzybicze;
 • Gorączka
 • Ciąża
 • Laktacja

Pamiętaj, że wytrwałość znacznie zwiększy i utrzyma rezultaty Twoich działań.