logo beautyclinic

ikony

 • Czytapromocje-studio-urody-bielskoięcej... ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz

Wypełniacze TEOSYAL®, STYLA GE®, AMALIAN®, PRINCESS®

(korekta zmarszczek, powiększanie i modelowanie ust)

 

wypelniacze

 

WYPEŁNIACZE TEOSYAL®

TYOSAL2

TEOSYAL® – szwajcarska precyzja w korekcji zmarszczek

Gama wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego TEOSYAL® wyróżnia się innowacyjną technologią produkcji, wysoką skutecznością i bezpieczeństwem. TEOSYAL® jest sterylny, jednorodny i w pełni wchłanialny.

TEOSYAL® został stworzony by zaspokoić wszystkie potrzeby i problemy starzejącej się skóry, od nawilżenia do wypełnienia zmarszczek. Uzupełnia ubytki w objętości twarzy, poprawia kontur ust, nadaje im naturalny wygląd i zwiększa objętość. Przywraca oczom blask skutecznie likwidując cienie pod oczami. A linia TEOSYAL® PureSense (preparaty z lidokainą) zwiększa komfort zabiegu.

Jakość i czystość kwasu hialuronowego TEOSYAL® gwarantuje naturalny, natychmiastowy rezultat. To efekt wysokiej tolerancji preparatu przez organizm i doskonałej jego integracji z tkankami skórnymi. Produkt jest bardzo bezpieczny.

Już po jednorazowym zabiegu z wykorzystaniem TEOSYAL® widoczna jest znaczna poprawa wyglądu skóry. Wypełniacz wstrzykiwany jest bezpośrednio w miejsca, w których tkanka wiotczeje, co pozwala na uzyskanie natychmiastowego efektu naprężenia. Zmarszczki są wyraźnie mniejsze, skóra staje się bardziej napięta, elastyczna i odpowiednio nawilżona. Efekty zabiegu utrzymują się nawet do kilkunastu miesięcy.

TEOSYAL® oferowany w różnych stężeniach w zależności od planowanego efektu kuracji, jest przeźroczystym, apirogennym, sterylnym, usieciowanym i wyskoelastycznym żelem na bazie kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego.

Składniki aktywne:

 • Usieciowany kwas hialuronowy
 • Bufor fosforanowy pH 7,3

Działanie:

TEOSYAL® lekarz wstrzykuje w miejsce, które chcemy skorygować. Substancja skutecznie wypełnia zmarszczki. TEOSYAL® ulega rozpadowi biologicznemu i powoli wchłania się.

W celu uzyskania optymalnej korekcji zwykle wymagany jest jeden zabieg. Jeśli zmarszczki są głębsze, ubytki tkanki większe czasami konieczny jest po kilku tygodniach zabieg uzupełniający. Stabilizowany kwas hialuronowy utrzymuje się w skórze od kilku do kilkunastu miesięcy w zależności od rodzaju preparatu, stopnia usieciowania i okolicy podania.

Zaleca się, aby w tygodniu poprzedzającym zabieg nie zażywać aspiryny, środków przeciwzapalnych lub antykoagulantów. W ciągu kilku dni po zabiegu należy unikać wystawiania się na ekstremalne temperatury (intensywne zimno, sauna, promieniowanie UV).

WYPEŁNIACZE STYLA GE®

stylage products classic

 

1. MODELING WOLUMERYCZNY STYLA GE®

Z wiekiem nie tylko zmarszczki na naszej twarzy sprawiają, że wygląda ona nieatrakcyjnie. Twarz traci swoją naturalną objętość, a jej kontur ulega pogorszeniu. Rysy twarzy ulegają wyostrzeniu, a jej młodzieńczy owal traci swoją granicę. Dodatkowo osoby stosujące dietę mogą skarżyć się na nieestetyczne zapadnięcia w okolicy policzków i skroni.

Do korekcji wymagających przywrócenia twarzy atrakcyjnej objętości VIVACY ® stworzyło STYLA GE® XL. Wystarczy jeden zabieg, aby przywrócić Twojej twarzy młodzieńczy kontur i nadać jej atrakcyjny wygląd.

STYLA GE® XL i XXL jest połączeniem usieciowanego kwasu hialuronowego i naturalnego antyoksydantu (mannitol), dzięki czemu efekt korekcji wolumetrycznej jest bardzo naturalny. Dodatkowo zastosowanie mannitolu redukuje do minimum powstanie siniaków i obrzęku w trakcie zabiegu.

Stylage XL i XXL polecany jest przez lekarzy na całym świecie do:

 • Liftingu wolumetrycznego;
 • Nadania kościom policzkowym objętości;
 • Korekcji konturu twarzy;
 • Korekcji zapadniętych skroni.

2. STYLA GE® NAWILŻENIE + ANTYOKSYDANTY (ochrona skóry przed starzeniem się)

Dla przywrócenia odpowiedniego stopnia nawilżenia skóry właściwej oraz dla poprawy jej elastyczności i napięcia, Laboratorium VIVACY ® połączyło zalety kwasu hialuronowego i antyoksydantów tworząc STYLA GE® Hydro i STYLA GE® Hydro max. Zamknięty w postaci żelu kwas hialuronowy najwyższej jakości w połączeniu z naturalnymi antyoksydantami pozwala na przywrócenie Twojej skórze zdrowego, promiennego wyglądu.

Preparat STYLA GE® Hydro podaje się za pomocą wielokrotnych, drobnych, nakłuć w powierzchniową warstwę skóry (mezoterapia). Dla najlepszego efektu terapia STYLA GE® Hydro powinna opierać się o cztery zabiegi przeprowadzone w odstępach jednego tygodnia. STYLA GE® Hydro Max został dodatkowo wzbogacony o sorbitol - antyoksydant naturalnie występujący m.in. w malinach, jagodach czy cytrusach. Dzięki temu efekty są widoczne juź po pierszym zabiegu i utrzymują się o wiele dłużej. Lekarz zaproponuje Twój indywidualny harmonogram zabiegów dla STYLA GE® Hydro i Hydro Max.

Zabieg StylAge Hydro oraz Hydro Max polecany jest przez lekarzy na całym świecie:

 • Osobom narażonym na długotrwałą ekspozycję na promienie słoneczne;
 • Osobom narażonym na stres oraz przebywającym w klimatyzowanych pomieszczeniach;
 • Osobom odczuwającym dyskomfort suchej skóry;
 • Osobom z tendencją do niestabilności hormonalnych;
 • Osobom po zabiegach dermabrazji.

Dla zachowania pięknej skóry prewencyjnie stosujemy co 6 miesięcy od 26 roku życia.

3. STYLA GE® Lips POWIĘKSZANIE, MODELOWANIE I NAWILŻANIE

Zabieg powiększania ust polecany jest osobom, które dostrzegają problem zbyt małych warg, lub są niezadowolone z ich kształtu. Podczas rozmowy poprzedzającej korektę, lekarz pomoże wybrać odpowiednią metodę korekcji. Podstawą jest naturalny efekt.
Zabieg może być wykonywany bez względu na wiek pacjenta. U młodych kobiet korekta dotyczy przeważnie zbyt mało wykształconej wargi górnej lub dolnej. W późniejszym wieku dokonujemy głównie korekty konturu warg i zmian wynikających z postępującego procesu starzenia się ust związanego z odwodnieniem czerwieni wargowej. Usta są lepiej nawilżone, odzyskują kolor i młodzieńczą jędrność. Powiększenie objętości ust powoduje, że znikają małe i większe zmarszczki dookoła ust, co daje ogólny efekt odmłodzenia. Dzięki procedurze, możemy uwydatnić usta, poprawić ich kształt i symetryczność oraz koloryt.

Powiększanie ust to zabieg bezpieczny i dający świetne efekty, który utrzymują się około 6-12 m-cy.

Efekty:
Rezultat zabiegu widoczny jest natychmiast i utrzymuje się przez 6 -12 miesięcy w zależności od wieku, preparatu, stanu i kondycji skóry, indywidualnych cech organizmu stylu życia (m.in. palenie papierosów).

Wygląd skóry po zabiegu:
Po zabiegu usta będą lekko opuchnięte, może pojawić się również delikatny siniaczek utrzymujący się przez kilka dni. Opuchlizna schodzi najczęściej po 2-3 dniach. Zależy to od zastosowanego preparatu oraz predyspozycji pacjenta.

STYLA GE® Lips przywróci Twoim ustom zmysłową jędrność i ożywi ich barwę, w trakcie jednego zabiegu. Zmysłowe nadanie im objętości spowoduje wygładzenie drobnych zmarszczek nad górną wargą i doda Twojej twarzy młodzieńczego blasku. STYLA GE® Lips przywróci Twoim ustom optymalny stopień nawilżenia, dodając im naturalnego blasku.

STYLA GE® Lipsoraz Lips jest preparatem na bazie kwasu hialuronowego najwyższej jakości oraz naturalnego antyoksydantu (mannitol), który zapewnia natychmiastowy i bardzo naturalny efekt korekcji, utrzymujący się 9-12 miesięcy. Zabieg można wykonać w czasie krótszym niż przerwa na kawę i jest on w pełni bezbolesny przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego.

StylAge Lips polecany jest przez lekarzy na całym świecie do:

 • Zwiększenia objętości ust
 • Korekcji dysproporcji pomiędzy górną, a dolną wargą;
 • Podkreślenia konturu ust
 • Wypełnienia drobnych zmarszczek nad górna wargą;
 • Korekcji kształtu ust;
 • Przywrócenia nawilżenia ust.

WYPEŁNIACZE AMALIAN®

AMALIAN

Przełomowa technologia CIS sprawia, że preparaty Amalian wyróżniają się na tle innych produktów zawierających usieciowany kwas hialuronowy.

Wyjątkowa struktura „Core-in-Shell” tworzy stabilne jądro z wysoko usieciowanego kwasu hialuronowego, które otoczone jest chroniącą je powłoką wytworzoną z nieusieciowanego kwasu hialuronowego. Taka budowa spowalnia proces rozpadu kwasu hialuronowego następujący pod wpływem hialuronidazy oraz sprawia, że efekty zabiegów są trwalsze. Ze względu na te właściwości żel Amalian expert powinen być wstrzykiwany w mniejszych porcjach i w głębsze warstwy skóry niż ma to miejsce w przypadku standardowych żeli zawierających kwas hialuronowy.

​Zastosowanie technologii CIS ma również bardzo pozytywny wpływ na lepkosprężystość i na profil żelu: niepoddawany działaniu ciśnienia, żel jest lepki i ma nadzwyczajne właściwości powiększające. Jednak podczas wykonywania zastrzyku pod wpływem powstałego ciśnienia, żel upłynnia się. Po iniekcji kwas hialuronowy powraca do swojej pierwotnej struktury i tworzy idealny, stabilny wypełniacz tkanki skórnej.

Zalety preparatu Amalian expert, wyprodukowanego na bazie innowacyjnej technologii CIS:

 • Bardzo dobra tolerancja;
 • Dobre rozprowadzanie w tkance;

· Długo utrzymujące się rezultaty - do 18 miesięcy;

 • Znakomite efekty zwiększania objętości;
 • Większa wydajność;
 • Hydrofilowość.

1. Wolumetria z amalian expert III volume

To połączenie wysoce usieciowanego i nieusieciowanego Kwasu hialuronowego.

Dwufazowy żel przeznaczony do odbudowy utraconych z wiekiem młodzieńczych kształtów twarzy i do przywracania jej właściwego konturu. Preparat doskonały do zabiegów wolumetrycznych, uwydatniania policzków i brody oraz do odzyskiwania właściwego zarysu kości szczękowej. Wypełniacz przeznaczony jest do usuwania średnich do bardzo głębokich zmarszczek i fałd. Rekomenduje się go także do niwelowania lipodystrofii oraz do "liquid liftingu".

Wypełniacz przeznaczony do usuwania średnich do bardzo głębokich zmarszczek i fałd kwasu hialuronowego jest głównym czynnikiem wyróżniającym Amalian od innych wypełniaczy z kwasem hialuronowym dostępnych na rynku. Technologia CIS sprawia, że preparaty Amailan są miękkie, plastyczne i łatwe w aplikacji. Mają właściwości wiążące cząsteczki wody w skórze a dzięki powłoce ochronnej efekt ich stosowania jest długotrwały i utrzymuje się nawet do 18 miesięcy.

Zastosowania preparatu:

 • Wolumetria
 • Głębokie fałdy
 • Utrata kształtu np. policzków
 • Deformacje twarzy
 • Liquid lifting
 • Lipoatrofia
 • Blizny

2. WYPEŁNIACZE JEDNOFAZOWE – Amalian SF

Linię Amalian SF (soft fillers) charakteryzuje miękka, w pełni nawodniona struktura, dzięki, której produkt bardzo łatwo się podaje. Żel rozprowadza się szybko i równo w miejscu podania, a efekt powiększenia otrzymujemy natychmiastowo.

Dzięki specjalnej metodzie produkcji, nierozpuszczalne cząsteczki pochodzące z liniowo usieciowanego kwasu hialuronowego są w pełni nawodnione, każda z nich otoczona jest wodną powłoką. Dlatego też cząsteczki nie chłoną wody po iniekcji i nie powstaje opuchlizna po zabiegu. Zamierzony efekt powiększenia następuje natychmiastowo dzięki charakterystyce żelu, który umożliwia doskonałe wypełnienie przestrzeni między komórkami.

To najnowocześniejsza linia wypełniaczy oferująca cztery produkty o czterech różnych stężeniach kwasu hialuronowego. Sprawdzają się znakomicie w drobnych zabiegach jak i skomplikowanych zabiegach wolumetrycznych.

3. AMALIAN SF 16 fine

Delikatny wypełniacz kwasu hialuronowego do wypełniania delikatnych zmarszczek, konturu ust, zmarszczek czoła, kurzych łapek, delikatnych fałd nosowo wargowych oraz linii marionetek.

W pełni nawodniony żel, który rozprowadza się bardzo łatwo i równomiernie po tkance. Po podaniu pacjent zyskuje młody, naturalny i świeży wygląd. Podobnie jak inne preparaty z linii SF, Amalian SF 16 fine jest bardzo dobrze tolerowalny, a efekty uboczne takie jak np. opuchlizna pozabiegowa praktycznie nie występują.

Preparat ten jest także doskonały do zastosowania w zabiegach uzupełniających po zabiegach z wykorzystaniem bardziej gęstych produktów, takich jak np. Amalian SF 24 advanced. Metoda ta potęguje efekt wolumetryczny a preparat utrzymuje się dużej.

Amalian SF 16 fine wstrzykuje się w wierzchnią lub środkową warstwę skóry.

4. AMALIAN SF 20 medium

Preparat najbardziej uniwersalny z całej gamy SF. Używa się go do wypełniania średnich zmarszczek. Ten preparat jest najbardziej uniwersalnym z całej gamy SF i przeznaczony do wypełniania średnich zmarszczek. Dzięki doskonałej płynności tego żelu, iniekcje Amalian SF 20 medium odbywają się delikatnie i atraumatycznie. W rezultacie otrzymujemy naturalnie wyglądający efekt.

W pełni nawilżony żel Amalian SF 20 medium doskonale nadaję się praktycznie do każdego zabiegu, z wyłączeniem zabiegów czoła. Dzięki miękkiej teksturze, żel rozprowadza się jednorodnie w skórze i równomiernie wypełnia zmarszczki, dając natychmiastowe efekty. Amalian sf 20 medium doskonale nadaję się także do delikatnego powiększenia ust. Może być również wykorzystywany jako zabieg uzupełniający po zastosowaniu wypełniacza Amalian SF 24 advanced.

Amalian SF 20 medium wstrzykuje się do wierzchniej lub środkowej warstwy skóry.

5. AMALIAN SF 24 advanced

Jednofazowy, usieciowany żel kwasu hialuronowego przeznaczony do wypełniania średnich i głębokich zmarszczek.

Amalian SF 24 advanced to jednofazowy w pełni nawilżony wypełniacz oraz bardzo wydajny biokompatybilny produkt wolumetryczny. Amalian SF 24 advanced doskonale nadaje się do wypełniania głębokich zmarszczek, korekcji blizn oraz modelowania kształtów twarzy. Nierówności skóry ( trądzik, blizny) są wygładzane, fałdy nosowo-wargowe oraz zmarszczki marionetki zostają widocznie uniesione. Wypełniacz doskonały także do zabiegów odmładzających skórę dłoni. Do tego typu zabiegów jak i zabiegów wypełniania policzków najczęściej stosujemy kaniule.

Amalian SF 24 advanced wstrzykuje się do środkowej lub głębokiej warstwy skóry.

6. AMALIAN SF natural lips

Nisko skoncentrowany kwas służący do delikatnego powiększenia ust.

Amalian SF 14 natural lips jest nisko skoncentrowanym kwasem służącym do delikatnego powiększenia ust. Został stworzony po to, aby usta wyglądały na bardziej pełne, młodsze a struktura ich skóry była gładsza. Amalian SF 14 natural lips to produkt idealny do delikatnego powiększenia ust oraz do uzupełnienia związanej z wiekiem utraty ich objętości. Doskonale nadaje się również do wypełniania drobnych zmarszczek wokół ust. Dzięki temu preparatowi odzyskamy naturalny wygląd młodych ust bez zmiany ich naturalnej geometrii.

7. AMALIAN LT smoothline

Delikatny, usieciowany żel kwasu hialuronowego do wypełniania płytkich zmarszczek.

Preparat przeznaczony do leczenia płytkich zmarszczek, takich jak zmarszczki palacza, kurze łapki oraz zmarszczki gładzizny czołowej. Tym bardzo delikatnym i ciekłym preparatem można wypełniać także zmarszczki mimiczne oraz dolinę łez. Wypełniacz rozprowadza się w tkankach bardzo gładko dając naturalne efekty.

Zastosowania:

 • Zmarszczki płytkie
 • Zmarszczki gładzizny
 • Kurze łapki
 • Zmarszczki palacza
 • Zmarszczki wokół ust
 • zerwień wargowa
 • Dolina łez

Amalian LT smoothline wstrzykuje się w wierzchnią lub środkową warstwę skóry.

8. AMALIAN I LT active

Jednofazowy, usieciowany żel kwasu hialuronowego przeznaczony do wypełniania płytkich oraz średnich zmarszczek. Drobna i delikatna struktura substancji zapewnia optymalne dostosowanie się do tkanki i ma doskonałe właściwości rozprowadzania się. Dzięki tym właściwościom podawanie preparatu jest precyzyjne i nawet w trudnych miejscach, takich jak gładzizna można go aplikować bez ryzyka nadmiernego wypełnienia. Ponadto, Amalian I LT active jest doskonały dla łagodnego powiększenia ust a także stosowany jako uzupełnienie do zabiegów z użyciem Amalian expert volume.

Zastosowania:

 • Płytkie i średnie zmarszczki
 • Zmarszczki na czole
 • Zmarszczki gładzizny
 • Linie około ustne, około oczodołowe
 • Uzupełnianie leczenia z użyciem amalian II LT intense
 • Czerwień wargowa
 • Delikatne powiększanie ust

Amalian I LT active wstrzykuje się do wierzchniej lub środkowej warstwy skóry.

9. AMALIAN II LT intense

Jednofazowy, usieciowany żel kwasu hialuronowego przeznaczony do wypełniania średnich i głębokich zmarszczek.

Ten jednofazowy, delikatny, usieciowany żel kwasu hialuronowego o wyższej koncentracji od Amalian I LT active i jest przeznaczony do wypełniania średnich i głębokich zmarszczek. Może byś stosowany do wygładzenia blizn potrądzikowych, do czerwieni wargowej oraz dla wyraźniejszego, ale wciąż umiarkowanego powiększania ust. Preparat jest łatwy do iniekcji i może być używany prawie do każdej aplikacji z wykluczeniem gładzizny.

Zastosowania:

 • Średnie i głębokie zmarszczki
 • Fałdy nosowo-wargowe
 • Zmarszczki śmiechowe
 • Podbródek
 • Opadające kąciki ust
 • Blizny potrądzikowe
 • Czerwień wargowa
 • Uwydatnienie ust
 • Korekta mostka nosowego

​Amalian II LT intense wstrzykuje się do środkowej lub głębokiej warstwy skóry.

Przy uwydatnianiu mostka nosowego ważne jest wkłucie bardzo głęboko. Najlepszy efekt można uzyskać używając małych dawek oraz przeprowadzając powtórny zabieg po 14 dniach.

10. AMALIAN LT beauty lips

Nowa, jednofazowa, delikatna, usieciowana formuła kwasu hialuronowego przeznaczona do zabiegów powiększania ust.

Amalian LT beauty lips to nowa, jednofazowa, delikatna, usieciowana formuła kwasu hialuronowego przeznaczona do zabiegów powiększania ust. Jej wysoką wydajność otrzymuje się poprzez wstrzyknięcie pięciu małych depozytów preparatu wzdłuż konturu ust.

Zastosowania:

• powiększanie ust

• kształtowanie konturu ust

​Częstą reakcją po powiększeniu ust może być delikatny obrzęk w okolicy wstrzyknięć. W większości przypadków mija on po 2 dniach.

WYPEŁNIACZE PRINCESS®

PRINCESS® FILLER to sterylny, ulegający biodegradacji elastyczny, idealnie czysty, izotoniczny i homogenizowany wypełniacz. Daje długotrwałe, ale nie permanentne efekty. Powoli rozchodzi się w skórze, nadając jej gładki i naturalny wygląd. Filler jest jednofazowy, co zapewnia idealnie gładką konsystencję żelu. Zastosowana przy produkcji innowacyjna metoda S.m.a.r.t. opiera się na sieciowaniu czystego i naturalnego kwasu hialuronowego (HA) pochodzenia niezwierzęcego. S.m.a.r.t. jest opatentowaną metodą, dzięki której kwas hialuronowy jest wielokrotnie oczyszczany, a zarazem mocnie wiązany. Każda strzykawka zawiera 1,0 ml wiązanego krzyżowo kwasu hialuronowego (23 mg/ml). Jego elastyczność zapewnia trwałość, długotrwałe efekty ulepsza proces modelowania. Daje to wspaniałe, naturalne efekty bez skutków ubocznych.

PRINCESS® FILLER - wypełniacz wskazany do iniekcji do skóry właściwej i do tkanki podskórnej w celu:

 • Korekty umiarkowanych i znacznych zmarszczek
 • Korekty fałd nosowo-wargowych, zmarszczek palacza
 • Wypełnienia tzw. dolny łez i lwiej zmarszczki
 • Redukcji blizn
 • Zalecany do zwiększenia objętości warg
 • Może być stosowany prawie na całej powierzchni twarzy.

Produkty PRINCESS® wypełniają zmarszczki, modelują twarz, ujędrniają, a co za tym idzie − nadają skórze młodszy i atrakcyjniejszy wygląd. To połączenie wysokiej jakości składników i zaawansowanej technologii gwarantuje długotrwałość efektów i bezpieczeństwo. Uzupełnia naturalną utratę kwasu hialuronowego w procesie starzenia się oraz zapewnia długotrwałe nawilżenie. Z tego powodu niesamowicie poprawia koloryt i elastyczność skóry twarzy i ciała.

Rodzina PRINCESS® spełnia najwyższe standardy jakości − dzięki podwójnej sterylizacji produktów i wykorzystaniu oczyszczonego kwasu hialuronowego.